Nedan finner du resultat från Karlstad Maratonstafett 2013 samt vilka som deltog i respektive lag och vilken sträcka de sprang.

För er som vill veta er tid på sträckan som ni sprang kan ni kolla in sträcktiderna på winsplits här. Tyvärr följde inte lagnamnen med utan de står under löparen på förstasträckan för samtliga lag.

2013-05-22
Företag (26/26) Tid Efter
1. Tieto Long Distance Runners 2:45:26
1a. Magnus Torstensson 2:45:26 2:45:26
1b. Tord Alenljung 2:45:26
1c. Mattias Brännström 2:45:26
1d. Tord Alenljung 2:45:26
1e. Johan Fallström 2:45:26
1f. Mathias Björklund 2:45:26
1g. Johan Fallström 2:45:26
1h. Lars Persson 2:45:26
1i. Joachim Skistad 2:45:26
1j. Jin Chengzhou 2:45:26
1k. Ulf Eriksson 2:45:26
1l. Mats Nordmark 2:45:26
1m. Daniel Larsson 2:45:26
1n. Mats Nordmark 2:45:26
1o. Daniel Larsson 2:45:26
1p. Håkan Anderskär 2:45:26
1q. Magnus Torstensson 2:45:26
1r. Per-Anders Lindblad 2:45:26
2. Löfbergs 1 2:51:23 +5:57
1a. Sigrid Josefsson 2:51:23 2:51:23 +5:57
1b. Linda Take 2:51:23 +5:57
1c. Sigrid Josefsson 2:51:23 +5:57
1d. Linda Take 2:51:23 +5:57
1e. Sigrid Josefsson 2:51:23 +5:57
1f. Linda Take 2:51:23 +5:57
1g. Sigrid Josefsson 2:51:23 +5:57
1h. Linda Take 2:51:23 +5:57
1i. Sigrid Josefsson 2:51:23 +5:57
1j. Sofia Holmgård 2:51:23 +5:57
1k. Annika Appelqvist 2:51:23 +5:57
1l. Sofia Holmgård 2:51:23 +5:57
1m. Annika Appelqvist 2:51:23 +5:57
1n. Sofia Holmgård 2:51:23 +5:57
1o. Annika Appelqvist 2:51:23 +5:57
1p. Sofia Holmgård 2:51:23 +5:57
1q. Annika Appelqvist 2:51:23 +5:57
1r. Sofia Holmgård 2:51:23 +5:57
3. Lantmäteriet 2:53:16 +7:50
1a. Johan Wikström 2:53:16 2:53:16 +7:50
1b. Johan Wikström 2:53:16 +7:50
1c. Lars-Håkan Bengtsson 2:53:16 +7:50
1d. Lars-Håkan Bengtsson 2:53:16 +7:50
1e. Saif Saleh 2:53:16 +7:50
1f. Anders Sjöstedt 2:53:16 +7:50
1g. Richard Adolsson 2:53:16 +7:50
1h. Elin Lundgren 2:53:16 +7:50
1i. Lina Forsman 2:53:16 +7:50
1j. Louise Andersson 2:53:16 +7:50
1k. Lars-Håkan Bengtsson 2:53:16 +7:50
1l. Saif Saleh 2:53:16 +7:50
1m. Anders Sjöstedt 2:53:16 +7:50
1n. Lina Forsman 2:53:16 +7:50
1o. Elin Lundgren 2:53:16 +7:50
1p. Richard Adolsson 2:53:16 +7:50
1q. Lars-Håkan Bengtsson 2:53:16 +7:50
1r. Elin Lundgren 2:53:16 +7:50
4. Konsum Värmland 2:56:27 +11:01
1a. Tomas Andersson 2:56:27 2:56:27 +11:01
1b. Tommy Jonsson 2:56:27 +11:01
1c. Tomas Andersson 2:56:27 +11:01
1d. Tommy Jonsson 2:56:27 +11:01
1e. Tomas Andersson 2:56:27 +11:01
1f. Lena Joansson 2:56:27 +11:01
1g. Per Bergman 2:56:27 +11:01
1h. Kennet Olin 2:56:27 +11:01
1i. Per Bergman 2:56:27 +11:01
1j. Kennet Olin 2:56:27 +11:01
1k. Lina Fransson 2:56:27 +11:01
1l. Tomas Lindqvist 2:56:27 +11:01
1m. Marcus Johansson 2:56:27 +11:01
1n. Tomas Lindqvist 2:56:27 +11:01
1o. Thord Eriksson 2:56:27 +11:01
1p. Klas Forslund 2:56:27 +11:01
1q. Thord Eriksson 2:56:27 +11:01
1r. Klas Forslund 2:56:27 +11:01
5. Metso Paper 4 2:56:46 +11:20
1a. Christer Edling 2:56:46 2:56:46 +11:20
1b. Stefan Tarstedt 2:56:46 +11:20
1c. Erik Sämmik 2:56:46 +11:20
1d. Christer Edling 2:56:46 +11:20
1e. Stefan Tarstedt 2:56:46 +11:20
1f. Erik Sämmik 2:56:46 +11:20
1g. Christer Edling 2:56:46 +11:20
1h. Stefan Tarstedt 2:56:46 +11:20
1i. Erik Sämmik 2:56:46 +11:20
1j. Lars-Georg Johansson 2:56:46 +11:20
1k. Robert Hellgren 2:56:46 +11:20
1l. Tommy Karlsson 2:56:46 +11:20
1m. Lars-Georg Johansson 2:56:46 +11:20
1n. Robert Hellgren 2:56:46 +11:20
1o. Tommy Karlsson 2:56:46 +11:20
1p. Lars-Georg Johansson 2:56:46 +11:20
1q. Robert Hellgren 2:56:46 +11:20
1r. Tommy Karlsson 2:56:46 +11:20
6. Löfbergs 2 2:57:27 +12:01
1a. Mia Gyllenberg 2:57:27 2:57:27 +12:01
1b. Jenny Andersson 2:57:27 +12:01
1c. Mia Gyllenberg 2:57:27 +12:01
1d. Jenny Andersson 2:57:27 +12:01
1e. Mia Gyllenberg 2:57:27 +12:01
1f. Jenny Andersson 2:57:27 +12:01
1g. Mia Gyllenberg 2:57:27 +12:01
1h. Jenny Andersson 2:57:27 +12:01
1i. Ida Svensson 2:57:27 +12:01
1j. Veronica Törnqvist 2:57:27 +12:01
1k. Ida Svensson 2:57:27 +12:01
1l. Veronica Törnqvist 2:57:27 +12:01
1m. Ida Svensson 2:57:27 +12:01
1n. Veronica Törnqvist 2:57:27 +12:01
1o. Ida Svensson 2:57:27 +12:01
1p. Veronica Törnqvist 2:57:27 +12:01
1q. Ida Svensson 2:57:27 +12:01
1r. Veronica Törnqvist 2:57:27 +12:01
7. Segmon 3:03:22 +17:56
1a. Tyrone Andersson 3:03:22 3:03:22 +17:56
1b. Tyrone Andersson 3:03:22 +17:56
1c. Anders Larsson 3:03:22 +17:56
1d. Johan Eklund 3:03:22 +17:56
1e. Anders Larsson 3:03:22 +17:56
1f. Johan Eklund 3:03:22 +17:56
1g. Anders Larsson 3:03:22 +17:56
1h. Johan Eklund 3:03:22 +17:56
1i. Hans Dölerud 3:03:22 +17:56
1j. Johan Eklund 3:03:22 +17:56
1k. Hans Dölerud 3:03:22 +17:56
1l. Anders Larsson 3:03:22 +17:56
1m. Magnus Hollander 3:03:22 +17:56
1n. Magnus Hollander 3:03:22 +17:56
1o. Leif Johansson 3:03:22 +17:56
1p. Magnus Hollander 3:03:22 +17:56
1q. Magnus Hollander 3:03:22 +17:56
1r. Leif Johansson 3:03:22 +17:56
8. Varvad av Kau?! 3:08:41 +23:15
1a. Kamal Rezk 3:08:41 3:08:41 +23:15
1b. Emma Lindgren 3:08:41 +23:15
1c. Kamal Rezk 3:08:41 +23:15
1d. Emma Lindgren 3:08:41 +23:15
1e. Kamal Rezk 3:08:41 +23:15
1f. Emma Lindgren 3:08:41 +23:15
1g. Jonas Berghel 3:08:41 +23:15
1h. Helena Håkansson 3:08:41 +23:15
1i. Jonas Berghel 3:08:41 +23:15
1j. Christopher Joandén 3:08:41 +23:15
1k. Helena Håkansson 3:08:41 +23:15
1l. Christopher Joandén 3:08:41 +23:15
1m. Jens Beiron 3:08:41 +23:15
1n. Magnus Ståhl 3:08:41 +23:15
1o. Jens Beiron 3:08:41 +23:15
1p. Magnus Ståhl 3:08:41 +23:15
1q. Jens Beiron 3:08:41 +23:15
1r. Magnus Ståhl 3:08:41 +23:15
9. Länsstyrelse Byråkraterna 3:11:40 +26:14
1a. Jenny Monsén 3:11:40 3:11:40 +26:14
1b. Björn Nilsson 3:11:40 +26:14
1c. Märet Engström 3:11:40 +26:14
1d. Björn Nilsson 3:11:40 +26:14
1e. Jonas Andersson 3:11:40 +26:14
1f. Anders Mattsson 3:11:40 +26:14
1g. Rebecca Nilsson 3:11:40 +26:14
1h. Anders Waldorf 3:11:40 +26:14
1i. Pär Gustafsson 3:11:40 +26:14
1j. Pär Gustafsson 3:11:40 +26:14
1k. Tomas Keiner 3:11:40 +26:14
1l. Jenny Sander 3:11:40 +26:14
1m. Tomas Keiner 3:11:40 +26:14
1n. Jenny Sander 3:11:40 +26:14
1o. Urban Nyqvist 3:11:40 +26:14
1p. Per Gustafsson 3:11:40 +26:14
1q. Henrik Wapen 3:11:40 +26:14
1r. Per Gustafsson 3:11:40 +26:14
10. Skoghalls Bruks Fritidsförening 3:11:42 +26:16
1a. Lars-Erik Karlsson 3:11:42 3:11:42 +26:16
1b. Lars-Erik Karlsson 3:11:42 +26:16
1c. Rickard Dalgård 3:11:42 +26:16
1d. Patrik Åhlberg 3:11:42 +26:16
1e. Rickard Dalgård 3:11:42 +26:16
1f. Patrik Åhlberg 3:11:42 +26:16
1g. Mikael Karlsson 3:11:42 +26:16
1h. Mikael Karlsson 3:11:42 +26:16
1i. Gunnel Nilson 3:11:42 +26:16
1j. Tony Andersson 3:11:42 +26:16
1k. Tony Andersson 3:11:42 +26:16
1l. Gunnel Nilsson 3:11:42 +26:16
1m. Pia Jonsson 3:11:42 +26:16
1n. Pia Jonsson 3:11:42 +26:16
1o. Carl-Henrik Ljungqvist 3:11:42 +26:16
1p. Carl-Henrik Ljungqvist 3:11:42 +26:16
1q. Conny Erlingsson 3:11:42 +26:16
1r. Conny Erlingsson 3:11:42 +26:16
11. Byggdialog 3:12:10 +26:44
1a. Anders Andersson 3:12:10 3:12:10 +26:44
1b. Benke Gerebro 3:12:10 +26:44
1c. Anders Andersson 3:12:10 +26:44
1d. Benke Gerebro 3:12:10 +26:44
1e. Remi Pettersson 3:12:10 +26:44
1f. Jimmy Karlsson 3:12:10 +26:44
1g. Remi Pettersson 3:12:10 +26:44
1h. Jimmy Karlsson 3:12:10 +26:44
1i. Jan Gustavsson 3:12:10 +26:44
1j. Daniel Persson 3:12:10 +26:44
1k. Jan Gustavsson 3:12:10 +26:44
1l. Daniel Persson 3:12:10 +26:44
1m. Kristin Folkesson 3:12:10 +26:44
1n. Snus Ohlsson 3:12:10 +26:44
1o. Nicklas Bergström 3:12:10 +26:44
1p. Jimmy Bergman 3:12:10 +26:44
1q. Tomas Sjögren 3:12:10 +26:44
1r. Christian Hellberg 3:12:10 +26:44
12. CGI 3:13:12 +27:46
1a. Andreas Lövgren 3:13:12 3:13:12 +27:46
1b. Erik Haglund 3:13:12 +27:46
1c. Stefan Eriksson 3:13:12 +27:46
1d. Jennie Moberg 3:13:12 +27:46
1e. Per-Åke Börjesson 3:13:12 +27:46
1f. Andreas Svensson 3:13:12 +27:46
1g. Fredrik Johansson 3:13:12 +27:46
1h. Andreas Svensson 3:13:12 +27:46
1i. Anders Högberg 3:13:12 +27:46
1j. Siv Gustafsson 3:13:12 +27:46
1k. Anders Högberg 3:13:12 +27:46
1l. John Göthner 3:13:12 +27:46
1m. Anders Levin 3:13:12 +27:46
1n. Derrick Eriksson 3:13:12 +27:46
1o. Fredrik Johansson 3:13:12 +27:46
1p. Derrick Eriksson 3:13:12 +27:46
1q. Liselott Bryngelsson 3:13:12 +27:46
1r. Jessica Palmeklev 3:13:12 +27:46
13. Metso Paper 2 3:16:01 +30:35
1a. Martin Damberg 3:16:01 3:16:01 +30:35
1b. Elin Engquist 3:16:01 +30:35
1c. Mikael Lindgren 3:16:01 +30:35
1d. Pavle Cosic 3:16:01 +30:35
1e. Emma Linder 3:16:01 +30:35
1f. Mikael Lindgren 3:16:01 +30:35
1g. Emma Linder 3:16:01 +30:35
1h. Mattias Johansson 3:16:01 +30:35
1i. Erik Bruck 3:16:01 +30:35
1j. Mattias Johansson 3:16:01 +30:35
1k. Ulf Carlstedt 3:16:01 +30:35
1l. Marina Olsson 3:16:01 +30:35
1m. Christian Nilsson 3:16:01 +30:35
1n. Marina Olsson 3:16:01 +30:35
1o. Ulf Carlstedt 3:16:01 +30:35
1p. Arvid Johansson 3:16:01 +30:35
1q. Christian Nilsson 3:16:01 +30:35
1r. Arvid Johansson 3:16:01 +30:35
14. Metso Paper 3 3:16:03 +30:37
1a. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 3:16:03 +30:37
1b. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1c. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1d. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1e. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1f. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1g. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1h. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1i. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1j. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1k. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1l. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1m. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1n. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1o. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1p. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1q. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
1r. Ej inlämnad laguppställning 3:16:03 +30:37
15. TeliaSonera IMC 3:16:26 +31:00
1a. JoakimEisler 3:16:26 3:16:26 +31:00
1b. Christian Krohn 3:16:26 +31:00
1c. Rolf Kåwe 3:16:26 +31:00
1d. JoakimEisler 3:16:26 +31:00
1e. Christian Krohn 3:16:26 +31:00
1f. Rolf Kåwe 3:16:26 +31:00
1g. Eleonor Norenfalk 3:16:26 +31:00
1h. Anders Gunnarsson 3:16:26 +31:00
1i. Janne Björnfot 3:16:26 +31:00
1j. Eleonor Norenfalk 3:16:26 +31:00
1k. Anders Gunnarsson 3:16:26 +31:00
1l. Janne Björnfot 3:16:26 +31:00
1m. Anton Magnusson 3:16:26 +31:00
1n. Markus Kloon 3:16:26 +31:00
1o. Martin Hantamäki 3:16:26 +31:00
1p. Jan Larsson 3:16:26 +31:00
1q. Markus Kloow 3:16:26 +31:00
1r. Martin Hantamäki 3:16:26 +31:00
16. Nya Wermlands-Tidningen 3:17:55 +32:29
1a. Urban Nilsson 3:17:55 3:17:55 +32:29
1b. Urban Nilsson 3:17:55 +32:29
1c. Jonas Klint 3:17:55 +32:29
1d. Bengt Sundler 3:17:55 +32:29
1e. Bengt Sundler 3:17:55 +32:29
1f. Mikael Solberger 3:17:55 +32:29
1g. Jonas Klint 3:17:55 +32:29
1h. Mikael Solberger 3:17:55 +32:29
1i. Jonas Klint 3:17:55 +32:29
1j. Mikael Solberger 3:17:55 +32:29
1k. Helene Sundell 3:17:55 +32:29
1l. Helene Sundell 3:17:55 +32:29
1m. Anette Persson 3:17:55 +32:29
1n. Daniel Larsson 3:17:55 +32:29
1o. Anna Sims 3:17:55 +32:29
1p. Daniel Larsson 3:17:55 +32:29
1q. Anette Persson 3:17:55 +32:29
1r. Anna Sims 3:17:55 +32:29
17. Kvantum Välsviken 3:24:21 +38:55
1a. Tobbe Rentzhog 3:24:21 3:24:21 +38:55
1b. Anna Cato 3:24:21 +38:55
1c. Christina Granath 3:24:21 +38:55
1d. Anna Cato 3:24:21 +38:55
1e. Kim Larsson 3:24:21 +38:55
1f. Hanna Rosell 3:24:21 +38:55
1g. Tobbe Rentzhog 3:24:21 +38:55
1h. Christina Nelson 3:24:21 +38:55
1i. Mikaela Eriksson 3:24:21 +38:55
1j. Marcus Ivarsson 3:24:21 +38:55
1k. Kim Larsson 3:24:21 +38:55
1l. Linda Modén 3:24:21 +38:55
1m. Peter Åslund 3:24:21 +38:55
1n. Christina Nelson 3:24:21 +38:55
1o. Henny Olofsson 3:24:21 +38:55
1p. Peter Åslund 3:24:21 +38:55
1q. Tobbe Elström 3:24:21 +38:55
1r. Marcus Ivarsson 3:24:21 +38:55
18. VC Skoghall/Lövnäs 3:25:32 +40:06
1a. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 3:25:32 +40:06
1b. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1c. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1d. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1e. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1f. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1g. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1h. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1i. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1j. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1k. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1l. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1m. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1n. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1o. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1p. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1q. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
1r. Ej inlämnad laguppställning 3:25:32 +40:06
19. Karlstad Kommun gemensamma staben 3:26:02 +40:36
1a. Christina Ö 3:26:02 3:26:02 +40:36
1b. Christina S 3:26:02 +40:36
1c. Sara 3:26:02 +40:36
1d. Christina Ö 3:26:02 +40:36
1e. Evelina 3:26:02 +40:36
1f. Christina S 3:26:02 +40:36
1g. Jörgen 3:26:02 +40:36
1h. Annica 3:26:02 +40:36
1i. Sara 3:26:02 +40:36
1j. Evelina 3:26:02 +40:36
1k. Joachim 3:26:02 +40:36
1l. Jörgen 3:26:02 +40:36
1m. Sara 3:26:02 +40:36
1n. Joachim 3:26:02 +40:36
1o. Annica 3:26:02 +40:36
1p. Sara 3:26:02 +40:36
1q. Joachim 3:26:02 +40:36
1r. Jörgen 3:26:02 +40:36
20. Metso Paper 1 3:27:02 +41:36
1a. Anki Rådman 3:27:02 3:27:02 +41:36
1b. Josephine Svensson 3:27:02 +41:36
1c. Lise Björemo 3:27:02 +41:36
1d. Anki Rådman 3:27:02 +41:36
1e. Josephine Svensson 3:27:02 +41:36
1f. Lise Björemo 3:27:02 +41:36
1g. Jonas Berg 3:27:02 +41:36
1h. Christoffer Fransson 3:27:02 +41:36
1i. Robin Åkerberg 3:27:02 +41:36
1j. Jonas Berg 3:27:02 +41:36
1k. Christoffer Fransson 3:27:02 +41:36
1l. Robin Åkerberg 3:27:02 +41:36
1m. Frida Strandberg 3:27:02 +41:36
1n. Dan Andersson 3:27:02 +41:36
1o. Göran Ekström 3:27:02 +41:36
1p. Frida Strandberg 3:27:02 +41:36
1q. Dan Andersson 3:27:02 +41:36
1r. Göran Ekström 3:27:02 +41:36
21. NeuroRehab gymnasterna 3:29:12 +43:46
1a. Louise Norberg 3:29:12 3:29:12 +43:46
1b. Emma Nordström 3:29:12 +43:46
1c. Louise Norberg 3:29:12 +43:46
1d. Emma Nordström 3:29:12 +43:46
1e. Malin Nilsson 3:29:12 +43:46
1f. Henrik Ahlstedt 3:29:12 +43:46
1g. Malin Nilsson 3:29:12 +43:46
1h. Henrik Ahlstedt 3:29:12 +43:46
1i. Anne Borg 3:29:12 +43:46
1j. Lena Sanner 3:29:12 +43:46
1k. Anne Borg 3:29:12 +43:46
1l. Matilda Engborg 3:29:12 +43:46
1m. Mariann Skogum-Ivarsson 3:29:12 +43:46
1n. Matilda Engborg 3:29:12 +43:46
1o. Matilda Engborg 3:29:12 +43:46
1p. Tone Hollowell 3:29:12 +43:46
1q. Lena Sanner 3:29:12 +43:46
1r. Tone Hollowell 3:29:12 +43:46
22. MoCo 3:29:32 +44:06
1a. Micke 3:29:32 3:29:32 +44:06
1b. Per-Inge 3:29:32 +44:06
1c. Anders 3:29:32 +44:06
1d. Mattias 3:29:32 +44:06
1e. Jan 3:29:32 +44:06
1f. Jonas 3:29:32 +44:06
1g. Daniel G 3:29:32 +44:06
1h. Daniel S 3:29:32 +44:06
1i. Marcus 3:29:32 +44:06
1j. Henrik 3:29:32 +44:06
1k. Marcus 3:29:32 +44:06
1l. Daniel G 3:29:32 +44:06
1m. Marcus 3:29:32 +44:06
1n. Henrik 3:29:32 +44:06
1o. Jan 3:29:32 +44:06
1p. Marcus 3:29:32 +44:06
1q. Jan 3:29:32 +44:06
1r. Jan 3:29:32 +44:06
23. Citec 3:29:43 +44:17
1a. Richard Humansson 3:29:43 3:29:43 +44:17
1b. Anna Norberg 3:29:43 +44:17
1c. Saidul Gundeboing 3:29:43 +44:17
1d. Anna Norberg 3:29:43 +44:17
1e. Jon Högblad 3:29:43 +44:17
1f. Mikaela Andersson 3:29:43 +44:17
1g. Karin Hensing 3:29:43 +44:17
1h. Mikaela Andersson 3:29:43 +44:17
1i. Karin Hensing 3:29:43 +44:17
1j. Kent Bengtsson 3:29:43 +44:17
1k. Patrik Strömberg 3:29:43 +44:17
1l. Kent Bengtsson 3:29:43 +44:17
1m. Patrik Strömberg 3:29:43 +44:17
1n. Kristoffer Holmström 3:29:43 +44:17
1o. Peter Järkeborn 3:29:43 +44:17
1p. Kristoffer Holmström 3:29:43 +44:17
1q. Peter Järkeborn 3:29:43 +44:17
1r. Jon Högblad 3:29:43 +44:17
24. Team Andnöd KEAB Support 3:34:28 +49:02
1a. Hans Linnman 3:34:28 3:34:28 +49:02
1b. Per Hane 3:34:28 +49:02
1c. Hans Linnman 3:34:28 +49:02
1d. Per Hane 3:34:28 +49:02
1e. Teo Nordin 3:34:28 +49:02
1f. Peo Ajaxson 3:34:28 +49:02
1g. Peo Ajaxson 3:34:28 +49:02
1h. Willy Krönström 3:34:28 +49:02
1i. Mats Genell 3:34:28 +49:02
1j. Hans Linnman 3:34:28 +49:02
1k. Per Johansson 3:34:28 +49:02
1l. Peter Fredriksson 3:34:28 +49:02
1m. Jan-Erik Lampinen 3:34:28 +49:02
1n. Per Johansson 3:34:28 +49:02
1o. Peter Fredriksson 3:34:28 +49:02
1p. Jan-Erik Lampinen 3:34:28 +49:02
1q. Per Johansson 3:34:28 +49:02
1r. Jan-Erik Lampinen 3:34:28 +49:02
25. Hammarögymnasiet 3:39:55 +54:29
1a. Peter Torkildsen 3:39:55 3:39:55 +54:29
1b. Peter Torkildsen 3:39:55 +54:29
1c. Anna Zetterlund 3:39:55 +54:29
1d. Anna Zetterlund 3:39:55 +54:29
1e. Anna Gustafsson Hane 3:39:55 +54:29
1f. Anna Gustafsson Hane 3:39:55 +54:29
1g. Helena Andersson 3:39:55 +54:29
1h. Helena Andersson 3:39:55 +54:29
1i. Helena Andersson 3:39:55 +54:29
1j. Ulla-Carin Boes 3:39:55 +54:29
1k. Ulla-Carin Boes 3:39:55 +54:29
1l. Ulla-Carin Boes 3:39:55 +54:29
1m. Mattias Lalin 3:39:55 +54:29
1n. Mattias Lalin 3:39:55 +54:29
1o. Mattias Lalin 3:39:55 +54:29
1p. Hans-Ove Viborg 3:39:55 +54:29
1q. Hans-Ove Viborg 3:39:55 +54:29
1r. Hans-Ove Viborg 3:39:55 +54:29
26. Branäsgruppen 3:45:28 +60:02
1a. Christer 3:45:28 3:45:28 +60:02
1b. Jenny Haglund 3:45:28 +60:02
1c. Christer 3:45:28 +60:02
1d. Olof Ljungberg 3:45:28 +60:02
1e. Anders Kjällström 3:45:28 +60:02
1f. Christer 3:45:28 +60:02
1g. Jesper Malmqvist 3:45:28 +60:02
1h. Jesper Malmqvist 3:45:28 +60:02
1i. Karin Modin-Svärd 3:45:28 +60:02
1j. Brit Jorun Aasheim 3:45:28 +60:02
1k. Anna Hallenberg 3:45:28 +60:02
1l. Sofia Zika 3:45:28 +60:02
1m. Annica Lindqvist 3:45:28 +60:02
1n. Mi Starrin 3:45:28 +60:02
1o. Henrik Rundblom 3:45:28 +60:02
1p. Mikael Elford 3:45:28 +60:02
1q. Magnus Henrichsson 3:45:28 +60:02
1r. Evelena Lindstedt 3:45:28 +60:02
Tävling/Motion (6/7) Tid Efter
1. IF Göta 2:25:59
1a. Benjamin Ahlbäck 2:25:59 2:25:59
1b. Andre Rangelind 2:25:59
1c. Lenart Eriksson 2:25:59
1d. Lars Olsson 2:25:59
1e. Lennart Eriksson 2:25:59
1f. Lars Olsson 2:25:59
1g. Lennart Eriksson 2:25:59
1h. Per Alsterdal 2:25:59
1i. Anders Nilsson 2:25:59
1j. Dan Carlsson 2:25:59
1k. Henrik Ohlsson 2:25:59
1l. Per Jung 2:25:59
1m. Henrik Ohlsson 2:25:59
1n. Malcom Chapman 2:25:59
1o. Sören Persson 2:25:59
1p. Anton Nilsson 2:25:59
1q. Sören Persson 2:25:59
1r. Anton Nilsson 2:25:59
2. Mobarez IF 2:39:47 +13:48
1a. Fredrik Eriksson 2:39:47 2:39:47 +13:48
1b. Martin Holmstrand 2:39:47 +13:48
1c. Quadrat Hassani 2:39:47 +13:48
1d. Kaveh Ghadachian 2:39:47 +13:48
1e. Calaa O 2:39:47 +13:48
1f. Fredrik Törngren 2:39:47 +13:48
1g. Mohammad Ahmadi 2:39:47 +13:48
1h. Madhi Maghsodi 2:39:47 +13:48
1i. Fredrik Eriksson 2:39:47 +13:48
1j. Martin Holmstrand 2:39:47 +13:48
1k. Olof Solberg 2:39:47 +13:48
1l. Quadrat Hassani 2:39:47 +13:48
1m. Mohammad Ahmadi 2:39:47 +13:48
1n. Madhi Maghsodi 2:39:47 +13:48
1o. Martin Holmstrand 2:39:47 +13:48
1p. Fredrik Eriksson 2:39:47 +13:48
1q. Quadrat Hassani 2:39:47 +13:48
1r. Olof Solberg 2:39:47 +13:48
3. Sisu Forshaga 2:52:56 +26:57
1a. Patrik Homer 2:52:56 2:52:56 +26:57
1b. Patrik Homer 2:52:56 +26:57
1c. Urban Sjögren 2:52:56 +26:57
1d. Urban Sjögren 2:52:56 +26:57
1e. Tony Quanz 2:52:56 +26:57
1f. Tony Quanz 2:52:56 +26:57
1g. Mikael Mellberg 2:52:56 +26:57
1h. Kristin Servoid 2:52:56 +26:57
1i. Erik Svensson 2:52:56 +26:57
1j. Erik Svensson 2:52:56 +26:57
1k. Kristin Servoid 2:52:56 +26:57
1l. Mikael Mellberg 2:52:56 +26:57
1m. Rolf Mellberg 2:52:56 +26:57
1n. Urban Sjögren 2:52:56 +26:57
1o. Tong Quanz 2:52:56 +26:57
1p. Rolf Mellberg 2:52:56 +26:57
1q. Patrik Horner 2:52:56 +26:57
1r. Rolf Mellberg 2:52:56 +26:57
4. Kristinehamn Facebookerz 2:56:16 +30:17
1a. Håkan Jansson 2:56:16 2:56:16 +30:17
1b. Annica Arvidsson 2:56:16 +30:17
1c. Jörgen Johansson 2:56:16 +30:17
1d. David Wassberg 2:56:16 +30:17
1e. Annica Arvidsson 2:56:16 +30:17
1f. Jörgen Johansson 2:56:16 +30:17
1g. David Wassberg 2:56:16 +30:17
1h. Christina Bergström 2:56:16 +30:17
1i. TommyWaltäng 2:56:16 +30:17
1j. Tomas Cronqvist 2:56:16 +30:17
1k. Christian Bergström 2:56:16 +30:17
1l. Erik Lagerblad 2:56:16 +30:17
1m. Tomas Cronqvist 2:56:16 +30:17
1n. Jonny Jansson 2:56:16 +30:17
1o. Erik Lagerblad 2:56:16 +30:17
1p. Andreas Larsson 2:56:16 +30:17
1q. Jonny Jansson 2:56:16 +30:17
1r. Andreas Larsson 2:56:16 +30:17
5. CrossFit Karlstad Endurance 3:08:19 +42:20
1a. Claes Ivarsson 3:08:19 3:08:19 +42:20
1b. Mattias Björkevall 3:08:19 +42:20
1c. Camilla Denéo 3:08:19 +42:20
1d. Angelica Hult 3:08:19 +42:20
1e. Mikael Lindholm 3:08:19 +42:20
1f. Marcus H 3:08:19 +42:20
1g. Andrea Bennetoft 3:08:19 +42:20
1h. Christoffer Åslev 3:08:19 +42:20
1i. Ulrika Bergvall 3:08:19 +42:20
1j. Viktor Hemlin Gravander 3:08:19 +42:20
1k. Dennis Hultgren 3:08:19 +42:20
1l. Astrid Kleine 3:08:19 +42:20
1m. Henrik Jemtelius 3:08:19 +42:20
1n. Felix André 3:08:19 +42:20
1o. Alex Wallner 3:08:19 +42:20
1p. Viktor Eriksson 3:08:19 +42:20
1q. Rasmus Bergström 3:08:19 +42:20
1r. Peter Bladh 3:08:19 +42:20
6. Sjösala Fritidsgård 3:49:26 +83:27
1a. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 3:49:26 +83:27
1b. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1c. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1d. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1e. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1f. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1g. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1h. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1i. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1j. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1k. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1l. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1m. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1n. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1o. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1p. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1q. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27
1r. Ej inlämnad laguppställning 3:49:26 +83:27